




LD Systems | Protective Cover for DAVE 8 Subwoofer
Protective cover for DAVE 8 subwoofer
Features
| Product type | PA Complete Systems Accessories |
| Type | Covers |
| colour | Black |
| Material | Nylon |
| Height | 440 mm |
| Width | 360 mm |
| Depth | 440 mm |
| Weight | 2,5 kg |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Protective cover for DAVE 8 subwoofer
Features
| Product type | PA Complete Systems Accessories |
| Type | Covers |
| colour | Black |
| Material | Nylon |
| Height | 440 mm |
| Width | 360 mm |
| Depth | 440 mm |
| Weight | 2,5 kg |
























