


LD Systems | Protective Cover for DAVE 8 Satellites
Protective cover for DAVE 8 Satellites
Features
| Product type | PA Complete Systems Accessories |
| Type | Covers |
| Material | Nylon |
| colour | Black |
| Height | 360 mm |
| Width | 150 mm |
| Depth | 180 mm |
| Weight | 0,618 kg |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Protective cover for DAVE 8 Satellites
Features
| Product type | PA Complete Systems Accessories |
| Type | Covers |
| Material | Nylon |
| colour | Black |
| Height | 360 mm |
| Width | 150 mm |
| Depth | 180 mm |
| Weight | 0,618 kg |
























