



Gravity | BGWB123 | Transport Bag | For 450 mm Base Plate
| Product type | Stands and Tripod Accessories |
| Type | Transport bag |
| Color | Black |
| Material | Nylon 1680D |
| Thickness of the padding | 5 mm |
| Diameter | 480 mm |
| Latch | YKK Zipper |
| Weight | 0,37 kg |
Original: $27.46
-65%$27.46
$9.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Product type | Stands and Tripod Accessories |
| Type | Transport bag |
| Color | Black |
| Material | Nylon 1680D |
| Thickness of the padding | 5 mm |
| Diameter | 480 mm |
| Latch | YKK Zipper |
| Weight | 0,37 kg |























